Sondex در عرصه بین المللی

Sondex A/S در سال 1984 به عنوان شرکتی با هدف ارائه راه‌حل‌های مبدل حرارتی صفحه‌ای که برای نیازهای فردی آنها طراحی شده است، تأسیس شد. این شرکت که ریشه در دانمارک دارد، در طول سال‌های بعد بسیار گسترش یافت و به سرعت به یک شرکت در سراسر جهان تبدیل شد.

با فروش و تولید بسیاری از شرکت های تابعه در سراسر جهان، Sondex به تولید کننده پیشرو مبدل های حرارتی صفحه ای تبدیل شد و در عین حال با تیم های فروش و خدمات محلی به بازارهای ما نزدیک بود.

 

 

تولید کامل داخلی

ما تمام ابزارآلات خود را در خانه انجام می دهیم و پرس های هیدرولیک و امکانات تولید واشر خود را داریم. کنترل و نظارت بر کیفیت بدون اتکا به تامین کنندگان فرعی آسان تر است.

ما می‌توانیم وظایف توسعه محصول را سریع‌تر از بسیاری دیگر اجرا کنیم، زیرا دانش ابزارسازی و مهندسی در داخل Sondex قرار می‌گیرد.

VIRA PHE

متخصصان انتقال حرارت

ما مبدل های حرارتی خود را با همکاری نزدیک با مشتریان خود طراحی می کنیم تا کاملاً با نیازهای حرارتی هر وظیفه مطابقت داشته باشد. داشتن یک گزینه برای هر برنامه و وظیفه ما را قادر می سازد تا هر راه حل را برای کار خاص در دست تنظیم دقیق کنیم.

مبدل های حرارتی ما که برای به حداقل رساندن مصرف انرژی و کاهش هزینه های سرویس و نگهداری بهینه شده اند، عمر طولانی و قیمت خرید پایینی دارند.

کاتالوگ محصولات