APV توسط دکتر ریچارد سلیگمن در سال ۱۹۱۰ به عنوان شرکت با مسئولیت محدود کارخانه آلومینیوم سازی وسل تاسیس شد، یک متخصص ساخت شرکتی که کشتی‌های جوش داده‌شده را به کارخانه‌های آبجوسازی و روغن‌های گیاهی عرضه می‌کرد. در طول سال‌ها، این شرکت از طریق بسیاری از تملک‌ها رشد کرد و از کل کارکنان هفت نفر به یک کسب‌وکار مهندسی بین‌المللی با نیروی کاری بیش از ۲،۷۵۰ نفر گسترش یافت.

VIRA PHE

رشد برنامه‌ریزی‌شده به دقت در طول سال‌ها، فن‌آوری‌های فرآیند جدید و اتوماسیون را برای صنایع لبنی، غذایی، آبجوسازی، نوشیدنی، دارویی و بهداشتی به ارمغان آورد. از طریق کسب، APV قادر به بهره‌برداری و توسعه دانش و تخصص شرکت‌هایی مانند گائولین و رانی بود .

خود APV نیز در ژوئن ۱۹۹۷ توسط سیبی سی پی سی تحویل داده شد. او در سال ۱۸۱۹ توسط آگوستوس سیبه، افسر توپخانه مهاجر اتریشی، در لندن تاسیس شد. سیبه از طریق رشد و تملک مواد آلی به یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های مهندسی متنوع بریتانیا تبدیل شد.

 

دانلود کاتالوگ 

 

در فوریه ۱۹۹۹، سیبی با BTR، که یک شرکت مهندسی و تولید صنعتی بین‌المللی نیز هست. ادغام شد تا Invensys PLC را به عنوان یک رهبر جهانی در صنعت اتوماسیون و کنترل تشکیل دهد. شرکت SPX یک رهبر تولید چند صنعتی فورچون ۵۰۰ است که به مشتریان خود راه‌حل‌های بسیار تخصصی و مهندسی برای حل مسائل مهم کسب‌وکار ارائه می‌دهد.

برند APV بخشی از طرح‌های جریان SPX شرکت است. تولید کننده و بازار راه‌حل‌های مهندسی شده و محصولات مورد استفاده علاوه بر تصفیه هوا و گاز و آب‌گیری به منظور فرآوری اختلاط کنتور و انتقال مایعات مورد استفاده قرار می‌گیرند. گل SPX که به خاطر نام‌های تجاری و قابلیت سیستم‌های اصلی خود شناخته شده‌است. دارای عملیات جهانی است که به عنوان نوشیدنی ضد غذایی، انرژی برق و بازارهای صنعتی عمل می‌کند.