سریN :

پرکاربردترین مبدل صفحه ای واشردار GEA

سریN حاصل تلفیق سال ها تجربه با تحقیقات صنعتی فراوان است. این مدل مناسب کاربرد های بسیار متنوعی در صنایع پتروشیمی ، سرمایش و گرمایش ، شیمیایی ، تولید ، برق ، صنایع شکر ، انرژی تجدید پذیر، صنایع غذایی ، کشتی سازی ، صنایع سنگین و معدنی و سرمایش صنعتی می باشد.

مبدل های واشر دار سری N علاوه بر بهره گیری از طراحی پیشرفته فریم ، دارای تنوع در جنس ، الگوی صفحه و ابعاد اتصالات نیز می باشد . صفحات سری N از پیشرفته ترین صفحات موجود در بازار بوده که دارای شاخصه های کار آمدی بالا در هر نوع فرآیندی از جمله فرآیند های با سرعت بالا و رسوب زا می باشند.

VIRA PHE
الگوی صفحه OptiwaveTM

طراحی منحصر به فرد این صفحات باعث شده تا سیال تقریبا” در تمام  سطح صفحه جریان داشته باشد ، که این امر علاوه بر افزایش توان انتقال حرارت به کاهش چشمگیر تشکیل رسوب روی سطح صفحه منجر خواهد شد .

 

واشر های EcolocTM

هماهنگی کامل واشر های ما با صفحات عملکردی مطلوب از هر لحاظ (آببندی ، مونتاژ) را در پی داشته علاوه بر این نوع طراحی خاص صفحات باعث شده تا واشر ها به راحتی در محل تعیین شده نشسته و فر آیند مونتاژ و سرویس کاهش زمان چشمگیری داشته باشند.

 

مونتاژ PosLocTM

این شاخصه در طراحی صفحات باعث شده تا در هنگام مونتاژ صفحات به راحتی هم مرکز شوند حتی زمانی که فریم های جلو وعقب در یک راستا نباشند. از دیگر شاخصه های سری N انعطاف پذیری بالای گروه می باشد. بدین معنی که تمامی صفحات سری  N را می توان در یک نوع فریم با تعداد صفحه متغیر به کار برد.

 

پیشتاز فناوری در همه کاربردها

سری N به لطف ابعاد الگو و متریال بسیار متنوع دارای دامنه کاربرد بسیار وسیعی می باشد.

از مشخصه های بارز این سری از مبدل ها ،تنوع بالا ، عملکرد مطلوب و هزینه راه اندازی و سرویس و نگهداری پایین می باشد.

 

سری NX

مبدل های نوع NX بر اساس فناوری به کار رفته در سری موفق NT ساخته شده اند. مزیت سری NX در مناطق با شرایط حاد آب و هوایی و همچنین ساختمان های بسیار بلند به خوبی مشهود است . این سری از مبدل ها تا 30bar مقاومت در برابر فشار دارند. محدوده ی اختلاف دمایی قابل کار برای این مبدل ها C1 می باشد.

 

سریLWC

مبدل های واشر دار رایج محدودیت کاربرد با سیالات بحرانی را دارند. سری LWC بر اساس تکنو لوژی به کار رفته در سری های NTوNH محاسبه ، طراحی و ساخته شده اند . این سری از مبدل ها دارای کانایی هستند که به صورت 100 درصدی از یکدیگر جدا بوده ، که این امر باعث می شود تا بسیاری از فر آیند های صنعتی مقرون به صرفه باشند.

 

 

عملکرد مطلوب  فشار بالا
سری NH

این سری از مبدل ها مختص فر آیند های با فشار بسیار بالا می باشند.

همچنین در این مبدل ها سطح تبادل حرارت افزایش داشته که منجر به بهبود راندمان انتقال حرارت خواهد شد.  این سری از مبدل توانایی تحمل فشار کاری تا 30bar را دارند. جدای از این موضوع ، صفحات این مبدل ها را می توان از جنس تیتانیوم، یا دیگر مواد خاص همانند Alloy686،   Alloy59،SMO254،C276 ضرب کرد.

 

مختص سیالات با ویسکوزیته بالا
سری NL

سریNL  مختص سیالات ویسکوز و حساس نسبت به تنش برشی ، طراحی شده است.این سری از تمامی مزیت های خانواده NT برخوردار است و ورق ها دارای عمق شیار بیشتری نسبت به سری NT هستند. نتیجه یک انتقال حرارت بسیار ملایم و یکنواخت در محصولات حساس از قبیل فرآورده های لبنی؛ غذا و دارو است. دامنه کاربرد این مبدل ها از صنایع شیمیایی و صنایع کاغذی ، تا سیستم های سرمایشی و گرمایشی را در بر می گیرد.

 

جریان آزاد سیال حتی با ذرات جامد
سریNW

سری NW ما مخصوص سیالات حاوی ذرات جامد طراحی شده است.این ذرات جامد باعث تحمیل هزینه های بسیار بالایی شود.سری NWراه حل مناسبی در جهت حل مناسبی در جهت حل این مشکل می باشد.

 

مناسب سیالات فیبری و سیالات حاوی ذرات جامد
سری Free Flow

سریFree Flow مخصوص سیالات حاوی ذرات جامد طراحی شده است.هزینه ساخت و سرویس و نگهداری پایین این مبدل ها باعث شده تا سریFree Flow جایگزینی مناسب برای مبدل های پوسته و لوله ای و Spiral باشد. استفاده از مبدل های سری Free Flow در صنایع شکر و کاغذ سازی توصیه می شود. مزیت منحصر به فرد این مبدل ها توانایی کار با سیالات حاوی ذرات جامد است ، در حالی که مبدل های صفحه ای معمولی این قابلیت را ندارند سطح یکنواخت جریان سیال از ویژگی های منحصر به فرد این مبدل ها به شمار می رود همچنین الگوی شیار در مبدل های Free Flow درشت گونه بوده و فاصله بین دو صفحه مجاور تا 12 میلیمتر نیز می رسد.

 

مبدل های با صفحات دوبل
سری ND

این سری یک نمونه توسعه یافته مبدل های واشردار می باشد.صفحات دوبل در این مبدل ها باعث شده تا هر گونه نشتی به سرعت مشخص شود و از هر گونه اختلاط دو سیال غیر سازگار جلوگیری شود .طراحی فشرده و کارایی بالای این مبدل های دو جداره باعث شده تا سری ND همه ویژگی های استاندارد های مورد نیاز این صنایع را دارا باشد.

 

 

مبدل های حرارتی صفحه ای مناسب سیستم های آب آشامیدنی
سری GG-DG

طراحی خاص صفحات به گونه ایست که از واشرها در برابر بارهای دینامیکی و استاتیکی نیز محافظت می کند .صفحات این مبدل ها از جنس استیل زنگ نزن و واشر های آببندی نیز مطابق با استانداردهای سازمان غذا و دارو انتخاب میشوند.

 

 

بهترین تلفیق ممکن از سری های کاملا” مستقل NA/NC/NG

 

سری های NG,NA,NC  به صورت مستقل بخشی از برنامه جامع صدور گواهی AHR1400 هستند که توسط موسسه گرمایش سرمایش و تهویه مطبوع تنظیم شده است. سری NC مختص سیستم های سرمایشی نا پیوسته با عملکرد بالا هستند که در آن ها حداقل اختلاف دما و حداکثر مقاومت در برابر فشار مورد نیاز است و سری NG با صفحات دو جداره مختص کاربردهایی با حداکثر ایمنی می باشد.

 

 

نهایت اطمینان
سری K Skid

اواپرتورهای نیروگاهها به خوبی نسبت به ویژگی های سری k skid از جمله اطمینان پذیری و پیوستگی عملکرد واقف هستند. اطمینان بالای این مبدل ها نشان دهنده این مطلب هستند که مشتریان ما همواره در ایمنی کامل به سر می برند. این مبدل ها همچنین راه حل مناسبی در جهت رفع چالش های موجود در نیروگاهها  اعم از خرابی های ناگهانی می باشند.