تمرکز ارائه خدمات مابر روی کل روند پروژه و تکمیل آن است.
تجربه ما همراه با تعهد ما به مشتری و پروژه های با کیفیت ، به ویرا کمک کرده است تا در این صنعت پیشرو باشد. آموزش و مشاوره در زمینه سیستم های انتقال حرارت، طراحی و ساخت انواع مبدل های حرارتی,ارائه خدمات پس از فروش ,پاسخگویی به نیازهای انتقال حرارت و کنترل پارامترهای جریان یکی از تخصص های ماست. ما با بهره گیری از تیم قوی ویرا دائماً وضعیت سلامت محصولاتمان را مانیتور کرده و در صورت نیاز خدمات تمیزکاری و تعمیرات مبدل های حرارتی صفحه ای را در محل شرکت ها یا در سایت شرکت ارائه می دهیم. همچنین با انبارداری گسترده خود امکان تامین قطعات یدکی مبدل های حرارتی صفحه ای با کیفیت را به مشتریان خود در حداقل زمان ممکن داریم. برخی از خدمات ما شامل: نصب و راه اندازی، پایش و نگهداری پیشگیرانه , ارائه مشاوره، طراحی و ساخت تجهیزات خاص جهت تسریع و تسهیل فرآیند تعمیر و نگهداری مشاوره سیستم های انتقال حرارت کنترل دمای مخازن روغن در واحدهای نیروگاهی
در دریافت آخرین پیشنهادات انحصاری ، انتشارات محصول و خیلی بیشتر مطمئن باشید

 

ما نه تنها راه حل هایی ارائه می دهیم که به نیازهای مشتریان ما پاسخ می دهد، بلکه به نیازهای سیاره ما نیز پاسخ می دهد. آخرین گزارش پایداری ما، کارهایی را که انجام می دهیم برای کمک به ایجاد شرایط روزمره بهتر برای همه، مستند می کند.

 

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم! لطفاً تا حد امکان جزئیات بیشتری را در مورد نیازهای خود به اشتراک بگذارید تا بتوانیم شما را با بهترین تیم  مشاوره ارتباط دهیم.